Biz Kimiz


 
Firmamız 2009 yılında kurulmuş olup, Ankara başta olmak üzere Türkiye genelinde 5 yılda marka projelere imzasını atmıştır. Firmamız piyasadaki diğer firmalardan farklı olarak birebir şantiyenizi ufak bir atölyeye çevirerek imalatını yapar ve maliyetinizi düşürür ve alüminyumu bir terzi misali model önümüzde işler.
 
Eğer sizde Ankara'da veya Ankara civarında ikamet ediyor veya Ankara'da faaliyette bulunan bir firma sahibi iseniz, yılların bilgi ve birikimi ile hizmetinizdeyiz. Yalıtımlı Alüminyum Doğrama, Silikon Cephe, Ofis Bölmeleri, Güneş Kırıcı Sistemleri, Fotosel Kapı, Kapaklı Cephe Sistemleri, Giydirme Cephe Sistemleri, Kış Bahçesi, Sineklik, Pileli Sineklik, Menteşeli Sineklik, Isıcamlı Cam Balkon, Ankara Cam Balkon, Son Sistem Katlanır Cam Balkon, Kompozit Panel ürün yelpazemizde yer almaktadır. Kaliteli ürünler ve projelendirme için irtibat numaralarımızdan bizlere ulaşabilirsiniz.
 
Firmamız Ankara'daki tüm projelerinde çoğunlukla, Winsa ürünleri ( Winstor PVC Panjur Sistemi, Vela Sürme Sistemi, Vela Gold, Safir, Revotech 90/54 Sistem, Panorama HS 76 (Hebeschiebe),Dorado, Dorado Gold, Dorado Gold Ultra Kasa, Dorado Gold Shield ) , Pimapen Ürünleri, Fıratpen Ürünleri kullanmaktadır. Ancak projenize göre farklı markalar içinde size fiyat teklifi sunabiliriz.
 
Firmamız bugüne kadar yüzlerce butik proje  ve büyük proje  gerçekleştirmişdir. Projelerimizin büyük bir çoğunluğu referansla gerçekleşmiştir, sunduğumuz hizmet kalitesini takdir eden ve bize destek veren tüm müşterilerimize bu vesile ile teşekkür ederiz.
 
Bununla birlikte gelişen teknoloji ile birlikte özellikle Google aramalarında, cam balkon ankara , giydirme cephe ankara, kış bahçesi ankara yada winsa ankara , pimapen ankara gibi anahtar kelimeler kullanarak internet üzerinden bize ulaşan yüzlerce yeni müşterimize de hizmet kalitemizi tanıtabilmenin ve birlikte çalışabilmenin gururunu yaşamaktayız. Bize destek veren tüm müşterilerimize teşekkür ederiz.
Kurumsal