Isıcamlı Cam Balkon

Isı Camlı Cam Balkon Sistemimiz,Katlanır Cam Balkon Sistemleri İçerisinde Isı Yalıtımı Açısından En İyisidir. Katlanır Cam Sistemlerinde Tek Cam Kullanılması Durumunda, Isı Kaybını Tamamen Önlemek Mümkün Değildir. Isı Camlı Cam Balkon Sistemleri,Isı Yalıtımı Açısından Tam Donanıma Sahip Olduğu İçin Balkonlarınızda Tam Bir Oda Ortamı Sağlamaktadır.

Isı Cam, Isı Kayıplarını Tek Cama Oranla % 50 Azaltmaktadır. Isı Camlı Cam Balkon Sistemimizde Kullanılan Camların Her İkiside Temperlidir. Temperli Cam, Düz Cama Oranla Darbelere Karşı Yaklaşık 5 Kat Daha Dayanıklıdır. Kırıldığı Zaman Küçük ve Keskin Olmayan Parçalara Ayrılarak Yaralanma Riskini Azalttığından Dolayı Emniyet Camı Olarak Kullanıma Uygundur. İsteğe Bağlı Olarak Konfor ve Sinerji Cam Uygulamasıda Yapılabilir. Sistemin Alt ve Üst Kasa Profillerinde Su Kanalları Olup,Uygulanacak Alana Girebilecek Su Alımı Minimuma İndirilmiştir. 


 

Isı Camlı Cam Balkon Sistemlerinin Dikme Profillerine Kıl Fitil Yerine Plastik Conta Uygulanmıştır.Sistemde Kullanılan Her Bir Kanadın Cam Boşluğu Alüminyum Contalar İle Desteklenmiştir.Isı Camlı Cam Balkon Sistemimiz Balkonlarınızdaki Soğuk Ortam ve Gürültüyü Minimuma İndirmektedir.


 


Isıcam Balkon

 
Serilerin Özellikleri :

OPTİMA SERİSİ :

Toplam 30 mm ( 4+22+4 veya 6+20 +6) kalınlığında ısıcam kullanılan sistemde, yalıtımı üst düzeye çıkarmak için, cam panellerin birleşiminde izolasyon fırçası, epdm conta ve mıknatıslı conta yatakları bulunan özel dikey birleşim profili tasarlandı. İstenen izolasyon seviyesine göre, bunlardan herhangi biri, herhangi ikisi veya üçü birlikte kullanılabiliyor. Sıradan cam balkonlara göre 3 kat daha yalıtımlıdır. 2 sene sistem garantisi 10 sene cam garantisi bulunmaktadır. Her türli açıda kullanılabilir.

SİLVİR SERİSİ :

Yüksek yalıtım özelliğine sahiptir. Aradaki temperlenebilir ısı yalıtım filmi İle diğer balkonlara göre 5 kat daha yalıtımlıdır. Toplam 30 mm ( 4+22+4 veya 6 + 20 +6) kalınlığında ısıcam kullanılan sistemde, yalıtımı üst düzeye çıkarmak için, cam panellerin birleşiminde izolasyon fırçası, epdm conta ve mıknatıslı conta yatakları bulunan özel dikey birleşim profili tasarlandı. İstenen izolasyon seviyesine göre, bunlardan herhangi biri, herhangi ikisi veya üçü birlikte kullanılabiliyor. Sıradan cam balkonlara göre 3 kat daha yalıtımlıdır. 2 sene sistem garantisi 10 sene cam garantisi bulunmaktadır. Her türli açıda kullanılabilir.

JALÜX SERİSİ :

Yüksek yalıtım özelliğine sahiptir. İki cam arasında jalüzi uygulaması yapılmaktadır.  Toplam 30 mm ( 4+22+4 veya 6 + 20 +6) kalınlığında ısıcam kullanılan sistemde, yalıtımı üst düzeye çıkarmak için, cam panellerin birleşiminde izolasyon fırçası, epdm conta ve mıknatıslı conta yatakları bulunan özel dikey birleşim profili tasarlandı. İstenen izolasyon seviyesine göre, bunlardan herhangi biri, herhangi ikisi veya üçü birlikte kullanılabiliyor. Sıradan cam balkonlara göre 3 kat daha yalıtımlıdır. 2 sene sistem garantisi 10 sene cam garantisi bulunmaktadır. Her türli açıda kullanılabilir.
 

Cam Balkon